OPINIE O E-NDEPENDENTS

CO O NAS SĄDZĄ NASI PARTNERZY ?

SEO, AdWords

E-NDEPENDENTS jest naszym godnym zaufania ekspertem od kampanii AdWords. Narzędzia i techniki SEO stosowane przez firmę są jedynym dobrym wyborem w obecnych czasach, a E-NDEPENDENTS są ekspertami w tej dziedzinie.

Dodatkowymi atutami jest fakt, iż agencja wykazuje się pełnym profesjonalizmem, terminowością oraz rzetelnością co w tej branży jest rzadko spotykane.

Zawsze twierdziłam, że najbardziej seksowną częścią ciała jest mózg i ekipa E-NDEPENDENTS potwierdza moją opinię. Poza tym wszystkim to po prostu grupa przesympatycznych ludzi, a wykonywana przez nich praca zdecydowanie odznacza się na rynku usług SEO i SEM. GORĄCO POLECAM !!!

Katarzyna Doktór
Owner
e-catwalk.pl


Strategia Online Marketingu

Nić porozumienia znaleziona. Rozumiecie nasz biznes!
Współpraca znacznie wpłynęła na rozwój naszej firmy i przełożyła w znacznej mierze na sprzedaż. Dzięki!

Andrzej Hyc
Właściciel
Szkoła Narciarska HSKI


SEO

„Współpracę z E–ndependents oceniam bardzo wysoko. W przeciągu roku podwoiliśmy liczbę odwiedzin!
Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych! Polecam z pełnym przekonaniem.”

Paweł Romanowski
Redaktor Prowadzący
ZielonyOgrodek.pl


SEO

„Firma zajęła się obsługą SEO serwisów budujemydom.pl oraz forum.budujemydom.pl w zakresie pozycjonowania, jak i szkoleniem redaktorów pod kątem analizy w Google Analytics. Na każdym etapie prac nad artykułami możemy polegać na doświadczeniu i wiedzy
pracowników E-ndependents.”

Marcin Szymanik
Redaktor Prowadzący budujemydom.pl


SEO

„Wreszcie firma serwująca konkrety a nie „tnąca w ch**a”

Amadeusz Łysakowski
Managing Director
Wakeshop.pl


Konfiguracja Web Analytics

„Działając w świecie digitalu, a szczególnie w digital publishingu liczy się zrozumienie potrzeb klienta przy równoczesnym zachowaniu podejścia analitycznego. Mimo wysokich wymagań z zakresu Google Analytics, SEO oraz innych działań związanych z procesem, E-ndependents sprostali zadaniu i wspomagają nas w naszych kolejnych celach”

Wojciech Marciniak
Founder
Skilltrade.org


SEO

„Particular thanks for making our SERPbook green again”

Katarzyna Kazior
Managing Director
Cuponation Poland


Przebudowa strony www

Dziękuję za stworzenie nowoczesnej i przyjaznej strony internetowej firmie E-ndependents. Najlepszym dowodem profesjonalnie wykonanej strony boards.pl są nasi klienci, którzy potwierdzają przejrzystość, prostotę i nowoczesny design nowej strony.
Bardzo dobrze zoptymalizowana strona internetowa to podstawa nowoczesnej firmy i klucz w zdobywaniu nowych klientów. Wszystko super działa, więc polecam współpracę z E-ndependents za fachowość i rzetelność w tworzeniu strony internetowej.

Adam Staszkiewicz
Właściciel
Szkoła Windsurfingu Boards


Kampania AdWords

E- ENDEPENDENTS to wysoko wykwalifikowany partner, którego polecam wszystkim tym, którzy cenią sobie rzetelność, kreatywność oraz wysoki poziom świadczonych usług.

Zespół E- ENDEPENDENTS znając się na swoim fachu idealnie dostosowuje odpowiednie narzędzia i techniki do wymagań klienta i rynku, co przynosi jednocześnie oczekiwane efekty.

Jako firma o międzynarodowym zasięgu współpracowaliśmy wspólnie z agencją na wielu płaszczyznach w sieci i jedno co mogę potwierdzić to to, że oni po prostu wiedzą co robią i świetnie się na tym znają!

Świetna ekipa, ogromna wiedza i doświadczenie.

Serdecznie polecam!

Iga Kattner
Export Marketing Manager
Pfleiderer


Szkolenie Marketing B2B online

Szkolenie poprowadzone przez E–ndependents z marketingu internetowego było idealnym rozwiązaniem dla naszej firmy. Nie tylko pomogło zrozumieć pracownikom jak ważna jest skuteczna widoczność w internecie, ale także z powodzeniem pozwoliło na wdrażanie nowych, przedstawionych rozwiązań.
Ogromny plus za dostosowanie zakresu i zagadnień szkolenia do działalności naszej firmy. Bardzo wysoko oceniam kompetencje trenera oraz jego zaangażowanie.

Maciej Irek
Export Marketing Manager
Zalco


DODAJ COŚ OD SIEBIE

 

POWIEDZ NAM CO SĄDZISZ O NASZEJ PRACY!