„NIEOBECNI NIGDY NIE MAJĄ RACJI
PHILIPPE DESTOUCHES

seo-01_vect_head_motto-01

Fakty

adw-01_circle_vector_people-01-21m

21 milionów

Polaków używa internetu

(IAB POLSKA, 2013)

adw-02_circle_vector_search-01-91

46%

z nich

dokonuje zakupów w sieci

(GEMIUS, 2014)

adw-03_circle_vector_shopping-01-46

91%

internautów w Polsce korzysta z Google

(MEGAPANEL PBI/GEMIUS, 2014)

adw-04_circle_vector_profit-01-widocznosc

Widoczność w wyszukiwarce Google zwiększy

ruch

na stronie oraz poszerzy świadomość Twojej marki.

TAK DZIAŁAMY!

AdWords to reklamy wyświetlane przez wyszukiwarkę Google. Korzysta z niej ponad 9 na 10 polskich internautów, więc potencjał tego narzędzia jest naprawdę ogromny. Aby go optymalnie wykorzystać, rozpoczniemy od audytu Twojej działalności – sprawdzimy produkty i usługi, dopasujemy frazy kluczowe i przeanalizujemy ich konkurencyjność w sieci.

W drugim kroku przyjrzymy się Twojej stronie internetowej, na którą odsyłać będą reklamy AdWords. Ma to kluczowe znaczenie, gdyż od jakości treści na stronie zależą wysokie miejsca emisji reklam, a co za tym idzie, większa ilość odbiorców

Po trzecie, skonfigurujemy i uruchomimy kampanię, a następnie wnikliwie będziemy ją monitorować i optymalizować. Dzięki tym danym przejdziemy do remarketingu, czyli wyświetlimy nową ofertę osobom, które już raz odwiedziły Twoją stronę.

adw-06_vector_hands-01

TWOJE KORZYŚCI!

Dzięki reklamie AdWords Twój biznes poznają nowi odbiorcy. Nie będą to przypadkowe osoby, tylko potencjalnie zainteresowane Twoją ofertą. Ścisłe dopasowanie do grupy docelowej i nieinwazyjny charakter działań marketingowych zaowocują pozyskaniem nowych klientów.

AdWords jest rozwiązaniem przede wszystkim sprzedażowym, ale zyskasz również wizerunkowo. Widoczność w wyszukiwarce Google poszerzy świadomość Twojej marki oraz zwiększy ruch na stronie.
Co ważne, Google pobiera opłaty za kliknięte, a nie tylko wyświetlone reklamy, zatem poniesiesz koszty tylko wtedy, gdy odniesiesz efekt.

CERTYFIKATY

sqa
LRTAssociate
GAanalyticsIQ
inbound
logo-stopka

E-ndependents
ul. Ateńska 6/98
03-978 Warsaw, PL

phn: (0048) 22 110 50 27
@: helloworld@e-ndependents.com

 

VAT ID: PL 627-254-43-90